• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1398-12-19 Time ۳۴۵ هزار لیتر مواد ضدعفونی توسط دامپزشکی استان مرکزی اهدا شد
 
مدیرکل دامپزشکی استان مرکزی گفت: ۳۴۵ هزار لیتر مواد ضدعفونی توسط بخش خصوصی اداره کل دامپزشکی این استان برای مقابله با ویروس کرونا به دستگاه‌های مربوطه اهدا شد. ...

به گزارش فاخته به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان مرکزی، مدیرکل دامپزشکی این استان گفت: ۳۴۵ هزار لیتر مواد ضدعفونی آماده توسط بخش خصوصی اداره کل دامپزشکی این استان برای مقابله با ویروس کرونا به دستگاه‌های مربوطه اهدا شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان مرکزی، دکتر محسن شانقی افزود: مواد ضدعفونی اهدا شده به همت دکتر بابک نوابی همکار بخش خصوصی دامپزشکی استان مرکزی با هماهنگی هلال احمر، سپاه روح الله استان مرکزی و مرکز بهداشت به شهرداری‌ها و دستگاه‌های مربوطه برای ضدعفونی سطوح، معابر شهری و روستایی استان اهدا شده‌است.
وی ادامه داد: ۳۰۰ هزار لیتر این مواد به جمعیت هلال احمر استان مرکزی، ۴۱ هزار لیتر به شهرستان‌های کمیجان و فراهان و چهار هزار لیتر به بسیج سازندگی سپاه روح الله استان برای ضدعفونی مناطق محروم اهدا شد.
مدیرکل دامپزشکی استان مرکزی، با یادآوری ضدعفونی کشتارگاه‌های دام و طیور، مراکز بسته بندی و خودروهای حمل فرآورده خام دامی در استان مرکزی ادامه داد: ۱۵ کشتارگاه دام و پنج کشتارگاه طیور تحت نظارت اداره کل دامپزشکی استان و خودروهای حمل گوشت در راستای مقابله و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا به صورت روزانه ضدعفونی و پاکسازی می شوند.
شانقی گفت: همچنین در راستای پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا توصیه‌های لازم نسبت به رعایت بهداشت فردی، شست و شو و ضد عفونی واحدها به صورت روزانه به واحدهای عرضه، نگهداری و تولید فرآورده‌های خام دامی ارایه شده‌ است.
مدیرکل دامپزشکی استان مرکزی خاطرنشان کرد: در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در شهرستان‌های استان میدان دام شهرستان خمین به صورت موقت تعطیل شده‌ است.

دیدگاه (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

با سلام
تشکر و قدر دانی میکنیم از همت اقای دکتر نوابی

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
   7348537 - 0513
04  نشانی:
مشهد - بلوارعبدالمطلب - عبدالمطلب 5 - پلاک 14
04   پیام کوتاه:
   30003300887766
04    ایمیل:
   info @ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری

 
یکشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۹
 
5 - شعبان - 1441
 
2020 - Mar - 29