• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1398-12-12 Time میدان دام خمین تعطیل شد
 
رییس شبکه دامپزشکی خمین گفت: میدان دام این شهرستان روز سه‌شنبه به‌دلیل شیوع ویروس کرونا تعطیل شد. ...

به گزارش فاخته «علی اصغر حمزه‌لو» در گفت و گو با ایرنا افزود: میدان دام خمین یکی از مراکز شلوغ تجمع انسانی است که روزانه بیش از ۶۰۰ نفر در آن آمد و شد و فعالیت می‌کنند و با توجه به انتقال بیماری کرونا از انسان به انسان این مرکز با هدف پیشگیری از سرایت بیماری تعطیل شده است.
وی اظهار داشت: بازگشایی میدام دام خمین منوط به کنترل بیماری کرونا و بهبود شرایط است.
رییس دامپزشکی خمین ادامه داد: روزانه در این شهرستان  ۴۵ گوسفند و هشت گاو کشتار می‌شود و گوشت استحصال شده این دام‌ها به مصرف مردم خمین می‌رسد.
حمزه‌لو، برخورد با ماهی‌فروشان دوره‌گرد و جلوگیری از قطعه‌بندی گوشت مرغ در مراکز عرضه مواد پروتئینی را از اقدامات دامپزشکی خمین برای مقابله با شیوع کرونا در شهرستان بیان کرد.
وی گفت: شاغلان واحدهای مرغداری و دامداری‌ها و مراکز عرضه و بسته‌بندی مواد پروتئینی آموزش پیشگیری از بیماری کرونا را در خمین فرا گرفته‌اند.
شهرستان خمین دارای ۱۱ هزار رأس دام سنگین، ۲۲۰ هزار رأس دام سبک و ۱۲۰ واحد مرغداری گوشتی و تخم‌گذار است.

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
   7348537 - 0513
04  نشانی:
مشهد - بلوارعبدالمطلب - عبدالمطلب 5 - پلاک 14
04   پیام کوتاه:
   30003300887766
04    ایمیل:
   info @ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری

 
یکشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۹
 
5 - شعبان - 1441
 
2020 - Mar - 29