Delivery
Delivery
Delivery
نماینده مردم شازند:
Time 1398-11-02 Time صدا و سیما با انتشار خبر نادرست، آسیب زیادی به صنعت لبنیات کشور زد
 
نماینده مردم شازند در استان مرکزی گفت: بر اساس بررسی های انجام شده هیچ‌گونه آلودگی به سم آفلاتوکسین در شیرهای تولید کشور مشاهده نشده است. ...

به گزارش فاخته، نماینده مردم شازند و عضو کمیسیون کشاورزی مجلس  در گفت و گو با ایلنا در باره شایعات مطرح شده درباره آلودگی شیر‌های تولیدی گفت: پیرو مطلب مطرح شده در یک برنامه زنده تلویزیونی مبنی بر آلودگی شیرهای توزیع شده در سطح کشور، در نشست امروز کیمسیون مسئولانی از سازمان دامپزشکی، وزارت جهاد کشاورزی، سازمان استاندارد، سازمان صدا و سیما، انجمن گاوداران صنعتی و تولیدکنندگان حضور داشتند.

علی ابراهیمی گفت: بر اساس بررسی های انجام شده هیچ‌گونه آلودگی به سم آفلاتوکسین در شیرهای تولید کشور مشاهده نشده و بر اساس آمارهای ارائه شده توسط مسئولان، ایران در زمینه کمیت تولید شیر در میان کشورهای مطرح جهان قرار داشته و اکنون نیز از منظر کیفیت جایگاه خوبی دارد و شرکت‌های مطرح جهان سازنده شیرخشک با واحدهای تولید شیر ایرانی قرار‌داد، دارند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه استاندارد وجود میزان سموم در شیر ایرانی بسیار سختگیرانه‌تر از سایر کشورها است و خدشه‌ای بر آن وارد نشده است،‌افزود: مستندات و اعداد و ارقام مطرح شده توسط مجری صدا و سیما از سوی مراجع رسمی و قانونی نبوده و متاسفانه وی با رفتار غیرحرفه‌ای بر این موضوع دامن زد.
 
ابراهیمی با بیان اینکه مطالب ارائه شده توسط مجری برنامه زنده تلویزیونی صدا و سیما به واحدهای تولید شیر کشور آسیب بسیار زیادی  وارد کرد، گفت: امیدوارم سازمان صدا و سیما با پوشش خبری گسترده ذهنیت منفی به وجود آمده در زمینه شیرهای توزیع شده ایرانی را از بین ببرد.
 
چاپ
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری