• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-07-01 09:59 Time دست خالی دامپزشکی و جولان مراکز کشتار غیرمجاز دام در کرمانشاه
 
کشتار غیرمجاز دام و عرضه گوشت خارج از نظارت دامپزشکی، از چالش‌های حوزه سلامت در کرمانشاه است که برای برخورد با آن هم باید تمام دستگاه‌های ذیربط پای کار بیایند و هم فرهنگ سازی در خصوص مخاطرات مصرف این نوع گوشت‌ صورت بگیرد.

ادامه مطلب

Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-05-22 07:01 Time استقرار اداره دامپزشکی در باینگان پاوه ضروری است
 
بخشدار باینگان از توابع شهرستان پاوه گفت: به منظور تسهیل در خدمت رسانی به روستاییان این بخش، استقرار نمایندگی اداره دامپزشکی از خواسته‌های دیرینه مردم این منطقه است.

ادامه مطلب

Delivery
Delivery
Delivery
رییس اداره امور عشایری سرپل‌ذهاب:
Time 1399-05-15 09:02 Time تهیه واکسن موردنیاز دامپزشکی مهم‌ترین مشکل جامعه عشایری است
 
ییس اداره امور عشایری سرپل‌ذهاب گفت: بزرگترین مشکلی که عشایر امروز با آن مواجه هستند تهیه واکسن و داروی دامپزشکی به دلیل کمبود و گرانی آن با توجه به مشکلات اقتصادی کشور است که با تدابیر مسوولان امیدواریم این مشکل هرچه سریع‌تر رفع شود.

ادامه مطلب

Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-04-21 10:19 Time بیماری تب کنگو در کرمانشاه بومی است
 
معاون سلامت اداره کل دامپزشکی کرمانشاه با اشاره به مشاهده یک مورد بیماری تب کریمه کنگو در شهرستان روانسر گفت: این بیماری در سطح استان بومی است و امکان بروز دوباره آن وجود دارد.

ادامه مطلب

Delivery
Delivery
Delivery
سرپرست اداره دامپزشکی روانسر خبر داد؛
Time 1399-04-18 13:30 Time مرگ یک نفر در روانسر به‌دلیل ابتلا به تب کریمه
 
سرپرست اداره دامپزشکی شهرستان روانسر گفت: یک مورد مرگ ناشی از بیماری تب کریمه کنگو در یکی از روستاهای این شهرستان گزارش شده است.

ادامه مطلب

04   تلفن:
 051-37573506
04  نشانی:

مشهد- بلوار عبدالمطلب- عبدالمطلب 11- لاله 1

04   پیام کوتاه:
   30003300887766
04    ایمیل:
   info @ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری