• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-09-06 18:03 Time راه اندازی سامانه نظارت بهداشتی آنلاین در بافق
 
سرپرست شبکه دامپزشکی بافق از راه اندازی سامانه نظارت بهداشتی آنلاین این شهرستان در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش فاخته به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان از یزد، فرزانه سالاری، سرپرست شبکه دامپزشکی بافق با اشاره به اهمیت نظارت های بهداشتی به عنوان فاکتور مهم در حفظ سلامت و امنیت غذایی شهروندان، گفت: سامانه نظارت بهداشتی آنلاین به زودی در شهرستان بافق راه اندازی می شود.

او راه‌اندازی نرم‌ افزار آنلاین بازرسی بهداشتی را اقدامی موثر در اجرایی شدن دولت الکترونیک دانست و تصریح کرد: این طرح در دستور کار اداره کل دامپزشکی استان قرار گرفته است و در آینده ای نزدیک در تمامی شهرستان های استان یزد اجرا می شود.

سالاری در ادامه صرفه‌جویی در زمان، مدیریت بهتر نظارت ها، تسریع در ارجاع صورتجلسات متخلفین به دستگاه قضایی و حذف کاغذ را از مزیتهای اجرای این طرح عنوان کرد.

او ادامه داد: با توجه به قابلیت نصب این نرم افزار بر روی موبایل یا تبلت، امکان گزارش گیری در همه مکان ها و زمان ها و نیز امکان اعلام برنامه کاری جامع به بازرسان با استفاده از بارکد خوان و GPS وجود دارد.

جدیدترین خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

این مقام مسئول تصریح کرد: ثبت نظارت های بهداشتی دامپزشکی شامل عکس، نمایش بازرسی های اخیر و ارسال آفلاین در صورت دسترسی نداشتن به اینترنت از جمله قابلیت های دیگر این برنامه است.

سالاری به تشریح چگونگی کارکرد این برنامه پرداخت و بیان داشت: این برنامه اطلاعات را در درون خود ذخیره می کند و در اولین فرصت اتصال به اینترنت با وجود بروز رسانی، اطلاعات بازرسی را به سمت مرکز ارسال می کند و بعد از دریافت کد رهگیری تایید آن را به بازرس نشان می دهد.

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
051-37573506
04  نشانی:
خراسان رضوی-مشهد-بلوار هنرور-هنرور4 پلاك 10.2
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری