• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1398-12-01 00:00 Time جمع آوری ۶۰ قلم انواع دارو از مراکز توزیع دارو‌های دامپزشکی
 
بیش از ۶۰ قلم انواع دارو، واکسن و مکمل تاریخ مصرف گذشته و غیر مجاز از زنجیره مصرف خارج شد.

به گزارش فاخته به نقل از خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان جنوبی، رئیس اداره تشخیص و درمان اداره کل دامپزشکی استان گفت: در راستای انجامجمع آوری ۶۰ قلم انواع دارو از مراکز توزیع دارو‌های دامپزشکی طرح رصد و پایش تامین تا توزیع دارو‌های دامی از ابتدای سال جاری در بازدید‌های انجام شدهه توسط کارشناسان دارو درمان شبکه ها‌ی استان این دارو‌ها ضبط و جمع آوری شد.
فاطمه صباغ زاده افزود: در این طرح ۲ هزار و ۲۰۲ مورد و همچنین بازدید‌های مشترک انجام شده با ادارات صمت و تعزیرات از سطح داروخانه ها، مراکز پخش و کارخانجات خوراک دام و طیور به تعداد ۶۴ مورد این اقلام دارویی ضبط و جمع آوری شد.
وی گفت: مصرف دارو‌های تاریخ مصرف گذشته باعث عدم پاسخ مناسب به درمان شده و گاهی منجر به بروز عوارض جانبی و تلفات در حیوانات می‌شود.

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
   7348537 - 0513
04  نشانی:
مشهد - بلوارعبدالمطلب - عبدالمطلب 5 - پلاک 14
04   پیام کوتاه:
   30003300887766
04    ایمیل:
   info @ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری