• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
انجمن علمی دانشجویی انگل‌شناسی دانشکده دامپزشکی دانشگاه تهران بررسی می کند:
Time 1399-07-01 09:27 Time "بیماری‌های انگلی گرمسیری"
 
انجمن علمی دانشجویی انگل‌شناسی دانشکده دامپزشکی دانشگاه تهران، در سومین جلسه از سلسله سخنرانی‌های دانشجویی "بیماری‌های انگلی گرمسیری" را مورد ارزیابی قرار می هد.

به گزارش فاخته به نقل از باشگاه دانشجویان ایسنا، " اِپیدمیولوژی،تشخیص و درمان، پیشگیری و کنترل بیماری های انگلی گرمسیری"،" بیماری های انگلی گرمسیری منطقه توسط ناقلین"،" بیماری های انگلی گرمسیری نادیده گرفته شده"،"داروهای ضد انگل های گرمسیری ومقاومت دارویی، واکسن ها"از جمله مباحث و محورهای سومین جلسه و وبینار بیماری‌های انگلی گرمسیری است.

این برنامه در واقع یک وبینار است که برای عموم آزاد و گواهی‌نامه‌ سخنرانی و امتیاز به افرادی که چکیده مقاله ارسال کنند و در قالب موضوعات ذکر شده سخنرانی ( حدود ۷ دقیقه) انجام بدهند تعلق می گیرد . شرکت در این برنامه به ثبت‌نام نیاز دارد.

همچنین متقاضیان جهت شرکت در این وبینار باید از مجموع مقالات و منابعی که استفاده می کنند، خلاصه و چیکده مقالات را نوشته و ارسال کنند تا توسط یکی از اساتید گروه انگل‌شناسی مطالعه و تایید شود.

وبینار"بیماری‌های انگلی گرمسیری"، ۲۱ مهرماه، ساعت ۹ الی ۱۶، به صورت آنلاین برگزار می شود و مهلت ارسال چکیده مقالات, تا ۱۵ مهرماه در نظر گرفته شده است.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام می توانند به آیدی تلگرام AERTAsso@ و اینستاگرام https://www.instagram.com/vetparco/ مراجعه کنند.

 

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
051-37573506
04  نشانی:
خراسان رضوی-مشهد-بلوار هنرور-هنرور4 پلاك 10.2
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری

 
چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹
 
17 - ربيع ثاني - 1442
 
2020 - Dec - 02