1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1400-01-12 09:47 Time ۱۹ تن گوشت مرغ در ۲ کشتارگاه شهرستان ری کشف شد
 
رییس اداره صمت شهرستان ری اعلام کرد: در گشت مشترک نظارتی بازرسان تعزیرات حکومتی، اداره صمت، دامپزشکی، جهاد کشاورزی و پلیس امنیت اقتصادی شهرستان ری میزان ۱۹ تن گوشت مرغ از ۲ کشتارگاه که قصد توزیع خارج از شبکه را داشتند کشف و توقیف شد.

به گزارش فاخته، موسی احمدی روز پنجشنبه در این رابطه به خبرنگاران گفت:  هماهنگی صورت گرفته و با نظارت بازرسی فرمانداری ویژه شهرستان ری، ۶ تن از مرغ های توقیفی به قیمت دولتی در مرکز شهرستان و بخش های تابعه توزیع شد.

وی اظهار داشت: همچنین ۱۳ تن گوشت مرغ باقیمانده نیز به اتحادیه مربوطه تحویل شد تا به واحدهای مجاز عرضه مرغ در شهرستان ری جهت توزیع با قیمت مصوب عرضه شود.

این مسئول خاطرنشان کرد: توزیع مرغ های توقیفی در شهرستان ری خارج از سهمیه شهرستان بوده و ۱۰ تن گوشت مرغ یخ زده نیز به قیمت دولتی در فروشگاه های زنجیره ای و میادین میوه و تره بار شهرداری تهران در شهرستان ری توزیع شد که این روند همچنان ادامه دارد.

احمدی اضافه کرد: کنترل قیمت در بازار عرضه اقلام اساسی خانوارها در شهرستان ری به عنوان یک اولویت است که گشت های نظارتی در سطح شهرستان در راستای تحقق این امر کار بازرسی دقیق و اثرگذار را بر عهده دارند.

جدیدترین خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

شهرستان ری با یک میلیون نفر جمعیت و ۶ شهر  و پنج بخش در جنوب تهران قرار گرفته است.

منبع: ایرنا

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
051-37573506
04  نشانی:
خراسان رضوی-مشهد-بلوار هنرور-هنرور4 پلاك 10.2
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری